Urząd Miejski w Prudniku

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Mirosław Banaś
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Gminne Centrum Reagowania i Porządku Publicznego
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału
    • Telefon: 77 40 66 233
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: miroslaw.banas@prudnik.pl
  2. Piotr Barylak
    • Instytucja: Wydział Finansowo-Budżetowy - Referat podatków i opłat lokalnych
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 77 40 66 226
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: piotr.barylak@prudnik.pl
  3. Anna Basara
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
    • Stanowisko: Podinspektor ds. ochrony przyrody
    • Telefon: 77 40 66 241
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.basara@prudnik.pl
  4. Marzena Białecka
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Referat Programów Rozwojowych
    • Stanowisko: Inspektor ds. realizacji projektów
    • Telefon: 77 40 66 253
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: marzena.bialecka@prudnik.pl
  5. Joanna Chilińska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Podinspektor ds. obsługi Biura Rady Miejskiej
    • Telefon: 77 40 66 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: joanna.chilinska@prudnik.pl
  6. Aleksandra Dolata
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Mienia Gminy
    • Stanowisko: Podinspektor ds. geodezji
    • Telefon: 77 40 66 250
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: aleksandra.knysz@prudnik.pl
  7. Monika Gniecka-Witkowska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Referat Gospodarki Odpadami
    • Stanowisko: Kierownik Referatu
    • Telefon: 77 40 66 260
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: monika.witkowska@prudnik.pl
  8. Wojciech Góra
    • Instytucja: Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik
    • Stanowisko: Inspektor ds promocji
    • Telefon: 77 437 66 55
    • Fax: 77 438 73 03
    • Adres e-mail: wojciech.gora@prudnik.pl
  9. Tadeusz Górecki
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Referat Administracyjno-Gospodarczy
    • Stanowisko: Kierownik Referatu
    • Telefon: 77 40 66 211
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: referat@prudnik.pl
  10. Ewelina Gromek
    • Instytucja: Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik
    • Stanowisko: Referent ds. promocji
    • Telefon: 77 437 66 55
    • Fax: 77 438 73 03
    • Adres e-mail: ewelina.gromek@prudnik.pl
  11. Krzysztof Halek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 77 406 62 27
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: krzysztof.halek@prudnik.pl
  12. Wioleta Kosek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Podinspektor ds. komunikacji społecznej
    • Telefon: 77 40 66 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: wioleta.kosek@prudnik.pl
  13. Kinga Kwiatkowska
    • Instytucja: Wydział Inwestycji
    • Stanowisko: Referent
    • Telefon: 77 40 66 255
    • Fax
    • Adres e-mail: kinga.bak@prudnik.pl
  14. Joanna Luda
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Zamówień Publicznych, Planowania Przestrzennego i Działalności Gospodarczej
    • Stanowisko: Podinspektor ds. zamówień publicznych, pożytku publicznego oraz ewidencji
    • Telefon: 77 40 66 213
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: joanna.luda@prudnik.pl
  15. Adam Makarowski
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Referat Gospodarki Odpadami
    • Stanowisko: Podinspektor ds. gospodarowania odpadami
    • Telefon: 77 40 66 263
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: adam.makarowski@prudnik.pl
  16. Jadwiga Mulik
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
    • Stanowisko: Inspektor ds. ochrony środowiska
    • Telefon: 77 40 66 210
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jadwiga.mulik@prudnik.pl
  17. Anna Muzyka
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Inspektor ds. organizacyjnych
    • Telefon: 77 40 66 209
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.muzyka@prudnik.pl
  18. Tomasz Ostafin
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 77 40 66 227
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: tomasz.ostafin@prudnik.pl
  19. Lidia Pawlikowska-Ozimek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Kontroler wewnętrzny
    • Telefon: 77 40 66 240
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: lidia.pawlikowska@prudnik.pl
  20. Agnieszka Plachta
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Inwestycji
    • Stanowisko: Podinspektor ds. budownictwa i remontów
    • Telefon: 77 40 66 255
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: agnieszka.plachta@prudnik.pl
  21. Lidia Plonka
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Referat Gospodarki Odpadami
    • Stanowisko: Podinspektor ds. gospodarowania odpadami
    • Telefon: 77 40 66 263
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: geodezja@prudnik.pl
  22. Marek Radom
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Sekretarz Gminy
    • Telefon: 77 40 66 205
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: marek.radom@prudnik.pl
  23. Marek Radom
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Sekretarz Gminy
    • Telefon: 77 40 66 205
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: mradom@prudnik.pl
  24. Krystian Seman
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Straż Miejska
    • Stanowisko: Strażnik
    • Telefon: 77 40 66 242
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: krystian.seman@prudnik.pl
  25. Bożena Suwała
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - WydziałGospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Rolnictwa
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 77 40 66 210
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: bozena.suwala@prudnik.pl
  26. Jolanta Szablowska-Faron
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Naczelnik Wydziału
    • Telefon: 77 40 66 234
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jolanta.szablowska@prudnik.pl
  27. Edyta Szewczyk
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Finansowo-Budżetowy
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 219
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: edyta.szewczyk@prudnik.pl
  28. Anna Szkwarek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Organizacyjny
    • Stanowisko: Inspektor ds. organizacyjnych
    • Telefon: 77 40 66 209
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.szkwarek@prudnik.pl
  29. Dorota Szmulik
    • Instytucja: Mienie Gminy
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 259
    • Fax
    • Adres e-mail: dorota.szmulik@prudnik.pl
  30. Dorota Świgost
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Gospodarki Komunalnej, Ochrony środowiska i Rolnictwa
    • Stanowisko: Inspektor ds. rolnictwa
    • Telefon: 77 40 66 241
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: dorota.swigost@prudnik.pl
  31. Magdalena Talaga
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Finansowo-Budżetowy
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 77 40 66 222
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: magdalena.talaga@prudnik.pl
  32. Anna Tomczyk
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Wydział Mienia Gminy
    • Stanowisko: Zastępca Naczelnika Wydziału
    • Telefon: 77 40 66 259
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.tomczyk@prudnik.pl
  33. Zbigniew Trentkiewicz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Straż Miejska
    • Stanowisko: Komendant Straży
    • Telefon: 77 40 66 243
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: zbigniew.trentkiewicz@prudnik.pl
  34. Ewa Wiśniewska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział Zamówień Publicznych, Planowania Przestrzennego i Działalności Gospodarczej
    • Stanowisko: Podinspektor ds. planowania przestrzennego
    • Telefon: 77 40 66 247
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: ewa.wisniewska@prudnik.pl
  35. Aleksandra Wójs
    • Instytucja: UM Prudnik
    • Stanowisko: Z-ca kierownika USC
    • Telefon: 77 40 66 245
    • Fax
    • Adres e-mail: usc@prudnik.pl
  36. Edward Wójtowicz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Gminne Centrum Reagowania i Porządku Publicznego
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 232
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: edward.wojtowicz@prudnik.pl
  37. Jolanta Wróblewska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Inspektor ds. windykacji
    • Telefon: 77 40 66 215
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jolanta.wroblewska@prudnik.pl
  38. Władysław Wrzochol
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Gminne Centrum Reagowania i Porządku Publicznego
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 235
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: wladyslaw.wrzochol@prudnik.pl
  39. Barbara Żak
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku-Referat księgowości budżetowej
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 77 40 66 221
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: barbara.zak@prudnik.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    27-03-2012
    przez: Administrator Strony
  • opublikowano:
    27-03-2012 09:16
    przez: Administrator Strony
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Prudniku
    odwiedzin: 5822
Dane jednostki:

Urząd Miejski w Prudniku
48-200 Prudnik
ul. Kościuszki 3
NIP: 755 19 11 362 REGON: 531413188
Numer konta: 57 8905 0000 2001 0000 0215 0104

Dane kontaktowe:

tel.: 77 40 66 200-202
fax: 77 40 66 228
e-mail: um@prudnik.pl
strona www: prudnik.pl

logo_ebo.png
Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×