Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

logo_ebo.png

Redaktorzy biuletynu

  1. Mirosław Banaś
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 233
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: miroslaw.banas@prudnik.pl
  2. Piotr Barylak
    • Instytucja: Wydział Finansowy
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 77 40 66 226
    • Fax
    • Adres e-mail: piotr.barylak@prudnik.pl
  3. Anna Basara
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: podinspektor ds. ochrony przyrody
    • Telefon: 77 40 66 241
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.basara@prudnik.pl
  4. Marzena Białecka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 253
    • Fax
    • Adres e-mail: marzena.bialecka@prudnik.pl
  5. Joanna Chilińska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: ds. obsługi Biura Rady Miejskiej
    • Telefon: 77 40 66 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: joanna.chilinska@prudnik.pl
  6. Alina Foryś
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 263
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: alina.forys@prudnik.pl
  7. Monika Gniecka-Witkowska
    • Instytucja: Referat Odpadów
    • Stanowisko: Kierownik referatu
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: monika.witkowska@prudnik.pl
  8. Wojciech Góra
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 260
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: wojciech.gora@prudnik.pl
  9. Tadeusz Górecki
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: referat@prudnik.pl
  10. Ewelina Gromek
    • Instytucja: Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik
    • Stanowisko: Stażysta
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ewelina.gromek@prudnik.pl
  11. Krzysztof Halek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon: 77 406 62 27
    • Fax
    • Adres e-mail: krzysztof.halek@prudnik.pl
  12. Aleksandra Knysz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Staż
    • Telefon: 77 40 66 250
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: aleksandra.knysz@prudnik.pl
  13. Wioleta Kosek
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: podinspektor
    • Telefon: 77 40 55 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: wioleta.kosek@prudnik.pl
  14. Kinga Kwiatkowska
    • Instytucja: Wydział Inwestycji
    • Stanowisko: Referent
    • Telefon: 77 40 66 255
    • Fax
    • Adres e-mail: kinga.bak@prudnik.pl
  15. Joanna Luda
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 234
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: joanna.luda@prudnik.pl
  16. Stanisława Łuczków
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: stanislawa.luczkow@prudnik.pl
  17. Adam Makarowski
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 242
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: adam.makarowski@prudnik.pl
  18. Jadwiga Mulik
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział GKOŚiR
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 77 40 66 210
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jadwiga.mulik@prudnik.pl
  19. Anna Muzyka
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 209
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: anna.muzyka@prudnik.pl
  20. Tomasz Ostafin
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: tomasz.ostafin@prudnik.pl
  21. Agnieszka Plachta
    • Instytucja: UM Prudnik
    • Stanowisko: Podinspektor
    • Telefon: 77 40 66 255
    • Fax
    • Adres e-mail: agnieszka.plachta@prudnik.pl
  22. Lidia Plonka
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 252
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: geodezja@prudnik.pl
  23. Marek Radom
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marek.radom@prudnik.pl
  24. Marek Radom
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Sekretarz Gminy
    • Telefon: 77 40 66 205
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: mradom@prudnik.pl
  25. Krystian Seman
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 242
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: krystian.seman@prudnik.pl
  26. Bożena Suwała
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku - Wydział GKOŚiR
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 77 40 66 210
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: bozena.suwala@prudnik.pl
  27. Jolanta Szablowska-Faron
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 234
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jolanta.szablowska@prudnik.pl
  28. Edyta Szewczyk
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 219
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: edyta.szewczyk@prudnik.pl
  29. Dorota Szmulik
    • Instytucja: Mienie Gminy
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 259
    • Fax
    • Adres e-mail: dorota.szmulik@prudnik.pl
  30. Dorota Świgost
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko: Inspektor
    • Telefon: 77 40 66 241
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: dorota.swigost@prudnik.pl
  31. Magdalena Talaga
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: magdalena.talaga@prudnik.pl
  32. Anna Tomczyk
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anna.tomczyk@prudnik.pl
  33. Zbigniew Trentkiewicz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 230
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: zbigniew.trentkiewicz@prudnik.pl
  34. Ewa Wiśniewska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku, Wydział Mienia Gminy
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 247
    • Fax
    • Adres e-mail: ewa.wisniewska@prudnik.pl
  35. Aleksandra Wójs
    • Instytucja: UM Prudnik
    • Stanowisko: Z-ca kierownika USC
    • Telefon: 77 40 66 245
    • Fax
    • Adres e-mail: usc@prudnik.pl
  36. Edward Wójtowicz
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 235
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: edward.wojtowicz@prudnik.pl
  37. Jolanta Wróblewska
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 207
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: jolanta.wroblewska@prudnik.pl
  38. Władysław Wrzochol
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 235
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: wladyslaw.wrzochol@prudnik.pl
  39. Barbara Żak
    • Instytucja: Urząd Miejski w Prudniku
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 40 66 221
    • Fax: 77 40 66 228
    • Adres e-mail: barbara.zak@prudnik.pl
  • Opublikował: Administrator Strony, data publikacji: 27-03-2012 09:16
  • Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 27-03-2012
  • Ilość wyświetleń: 5545
  • Link do strony: http://bip.prudnik.pl/1064/119/redaktorzy-biuletynu.html
  • Opublikował: Administrator Strony, data publikacji: 27-03-2012 09:16
  • Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 27-03-2012
  • Ilość wyświetleń: 5545
  • Link do strony: http://bip.prudnik.pl/1064/119/redaktorzy-biuletynu.html
  • Data publikacji: 27-03-2012 09:16 przez: Administrator Strony
  • Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Prudniku
  • Wytworzył lub za treść odpowiada: Administrator Strony
  • Data wytworzenia: 27-03-2012
  • Ilość wyświetleń: 5545
Dane adresowe:

Urząd Miejski w Prudniku
48-200 Prudnik
ul. Kościuszki 3

 

tel.: 77 40 66 200-202
fax: 77 40 66 228
e-mail: um@prudnik.pl
prudnik.pl