Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Miejski w Prudniku - Nabór na wolne stanowisko pracy - Podinspektor ds. infrastruktury drogowej i organizacji ruchu

INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU

Urząd Miejski w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3

STANOWISKO „PODINSPEKTOR DS. INFRASTRUKTURY DROGOWEJ I ORGANIZACJI RUCHU”

W ramach naboru na stanowisko „Podinspektor ds. infrastruktury drogowej i organizacji ruchu” wpłynęła jedna oferta, która nie spełniła wymagań formalnych. W związku z powyższym nabór na w/w stanowisko został unieważniony.

Burmistrz Prudnika
Grzegorz Zawiślak

BURMISTRZ PRUDNIKA

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

w Urzędzie Miejskim w Prudniku,  48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3

„Podinspektor ds. infrastruktury drogowej i organizacji ruchu”

  1. Wymagania niezbędne:
  • obywatelstwo polskie;
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • nieposzlakowana opinia;
  • wykształcenie wyższe o specjalności budowa dróg i  mostów  lub  ogólnobudowlane

i 3- letni staż pracy albo wykształcenie średnie kierunkowe i 5-letni staż pracy.

2. Wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów prawnych z zakresu zadań realizowanych na stanowisku, a w szczególności ustaw: o samorządzie gminnym, o drogach publicznych, Prawo o ruchu drogowym, Prawo budowlane, Kodeks postepowania administracyjnego;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietów biurowych;
  • pożądane cechy charakteru: umiejętność pracy w zespole.
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • dokonywanie czynności związanych z zarządzaniem drogami gminnymi;
  • opracowywanie wieloletnich i rocznych planów finansowych i rzeczowych w zakresie budowy, modernizacji i utrzymania dróg gminnych oraz obiektów mostowych;
  • dokonywanie okresowych ocen realizacji planów finansowych i rzeczowych w zakresie budowy modernizacji i utrzymania dróg i obiektów mostowych;
  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem obiektów inżynieryjnych dróg gminnych;
  • prowadzenie książek dróg, obiektów mostowych;
  • kontrola stanu technicznego dróg;
  • sporządzanie sprawozdawczości w zakresie utrzymania i ochrony dróg zgodnie
    z wymogami w tym zakresie;
  • rozpatrywanie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na lokalizowanie w pasie drogowym obiektów nie związanych z gospodarką drogową;
  • rozpatrywanie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na zajmowanie pasa drogowego;
  • dokonywanie czynności związanych z organizacją ruchu drogowego;
  • dokonywanie czynności związanych z przejazdem pojazdu nienormatywnego.

4. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  • miejsce pracy – budynek Urzędu Miejskiego w Prudniku przy ul. Kościuszki 3, wyposażony w windę dla osób niepełnosprawnych, praca w pomieszczeniach biurowych usytuowanych na I piętrze;
  • pełny wymiar czasu pracy;
  • narzędzia pracy: telefon, komputer, kserokopiarka, skaner;
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie.

5. W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wyniósł powyżej 6 %.

6. Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys (CV ),
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
  • oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do  15 grudnia 2023 r. do godz. 12.00 w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Prudniku lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Prudniku, 48-200 Prudnik, ul. Kościuszki 3, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko „Podinspektor ds. infrastruktury drogowej i organizacji ruchu”.

Aplikacje, które wpłyną do jednostki po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miejskim w Prudniku.

Nabór przeprowadzony będzie w formie rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb  niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz.530).

Klauzula informacyjna dot. zbierania danych osobowych związanych z naborem na stanowisko pracy w Urzędzie Miejskim w Prudniku znajduje się na stronie internetowej www.bip.prudnik.pl .

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 04 grudzień 2023 12:52 Tadeusz Górecki
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 04 grudzień 2023 14:32 Tadeusz Górecki
Artykuł został zmieniony. piątek, 19 styczeń 2024 11:56 Anna Muzyka